Ubytování Butlerovi v Lednici – pokoje

Naše pokoje jsou nově vybudované a navrženy pro váš pohodlný a odpočinkový pobyt


Pokoje jsou umístěny v podkroví našeho prostorného rodinného domu a všechny mají svoje vlastní sociální zařízení. Každý pokoj má tři samostatné postele, WiFi a v letních měsících nezbytnou klimatizaci. Protože chceme aby hosté od nás odjížděli odpočatí a nebyli v noci rušeni zbytečným hlukem, naše pokoje nemají televize.

I když neposkytujeme možnost stravování, ve společné místnosti se nachází kuchyňský kout, který poskytuje veškeré zázemí k rychlé přípravě nápojů či pokrmů. K dispozici je lednička, dvou plotýnkový vařič, mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice. Bezprostředně vedle kuchyňského koutu jsou prostory vyhrazené k sezení a konzumaci jídla a pití.


K dispozici všem hostům jsou ručníky (70x140cm), v koupelnách na umyvadlech pak tekuté mýdlo, v kuchyňce prostředek na mytí nádobí, tekuté mýdlo, utěrky a veškeré nezbytně nutné nádobí a příbory.


Kolem našeho domu byly vybudovány plochy k parkování a je tak možné odstavit vozidla mimo silnici. Kola je možné uschovat a uzamknout v garáži.

 

Naši nejmenší hosté mohou během pobytu využít dětské hřiště cca 20m před domem.

 

Ubytovací řád


Naše pokoje:

 

 

Butler ubytování Lednice Google+

Angisky JazykyIntenzivní kurzy angličtiny

Intenzivní kurzy angličtiny – ubytujte se u nás v Lednici a upevněte si svoje znalosti anglického jazyka během našich kurzů zaměřených na komunikaci!

klikněte sem

 

Akce a aktivity

Kontaktní informace

 

Pro rezervaci pokoje v našem ubytování v Lednici nám prosím volejte na:

+420 776 375 875