Intenzivní kurzy angličtiny

Intenzivní kurzy angličtiny – ubytujte se u nás v Lednici a upevněte si svoje znalosti anglického jazyka během našich kurzů zaměřených na komunikaci!


Butler Accommodation

 • Nabízíme intenzivní a komplexní kurzy anglického jazyka pro skupinky 6 – 8 osob s ubytováním v srdci Lednicko-valtického areálu. Kurzy jsou koncipovány na základě úrovně účastníků a jsou zaměřeny na praktickou stránku jazyka.
   
 • Kurz je rozdělen na dopolední a odpolední výuku s důrazem na komunikaci s možností konverzace s rodilým mluvčím.
   
 • Mimo rozvrh kurzu je možné využít volný čas nepřeberným množstvím aktivit, které Lednicko-valtický areál nabízí. Odpočinout od výuky si lze na kole či při chůzi po okolí nebo třeba při degustaci vína v některém z nedalekých sklípků.
   
 • Termíny jsou organizovány dle zájmu účastníků, zpravidla během září, října či listopadu. Délku kurzu a počet hodin lze upravit dle požadavků studentů. Minimální počet nocí je 5 se čtyřmi dny s výukou, většinou po 4 vyučovacích hodinách (45min).
   
 • Cena zahrnuje ubytování u nás ve 2 -3 lůžkových pokojích s vlastní sprchou a WC a společnou kuchyňkou, dále pak denní výuku včetně všech potřebných podkladů.
   
 • Pro více informací ohledně termínů a cen nás, prosím, kontaktujte na telefonicky.
   

 

 

Butler ubytování Lednice Google+

Angisky JazykyIntenzivní kurzy angličtiny

Intenzivní kurzy angličtiny – ubytujte se u nás v Lednici a upevněte si svoje znalosti anglického jazyka během našich kurzů zaměřených na komunikaci!

klikněte sem

 

Akce a aktivity

Kontaktní informace

 

Pro rezervaci pokoje v našem ubytování v Lednici nám prosím volejte na:

+420 776 375 875